کارگاه آموزشی

کارگاه آموزشی

شرکت بازرگانی عارف دیزل پارس به عنوان یک مجموعه تخصصی در در امر واردات ، تولید ، فروش و خدمات پس از فروش انواع دیزل ژنراتور مطالبی را در قالب کارگاه آموزشی به شما مطالعه کنندگان محترم ارائه می نماید .

مطالب عرضه شده عصاره ای از علم روز و سالیان متمادی تجربه در این زمینه می باشد . امید است بتوانیم آموزش و اطلاعات مطلوبی را در زمینه انواع دیزل ژنراتور ، ملزومات و سایر ژنراتور های برق ارائه کنیم . 

کارگاه آموزشی دیزل ژنراتور شرکت عارف دیزل پارس

ذیل تیتر بخش های مختف در شاخه کارگاه آموزش تقدیم حضور می گردد . با کلیک روی عنوان ها ، به صفحه آن مطلب هدایت خواهید شد :

دیزل ژنراتور چیست ؟

کوپله دیزل ژنراتور چیست ؟

دیزل ژنراتور کوپله فابریک چیست ؟

محاسبه توان مصرفی جهت انتخاب دیزل ژنراتور

نکته ای که باید در این بخش مورد توجه قرار داد آن است که بهترین روش در بدست آوردن بهترین اطلاعات دد هر زمینه ای مربوط به ژنراتورها ، ارتباط با کارشناسان شرکت عارف دیزل می باشد . زیرا آنها با ترکیب علم ، تجربه و شرایط ویژه شما ، سعی بر آن خواهند داشت که بهترین راهنمایی را انجام دهند .

لازم به ذکر است هرگونه مشاوره فنی با کارشناسان شرکت عارف دیزل پارس رایگان بوده و کلیه مراحل مشاوره فنی ، پیشنهاد انواع دیزل ژنراتور ، ارائه استعلام قیمت ، فروش کالا ، آماده سازی در کارگاه فروشنده ، حمل تا درب پروژه ، نصب و راه اندازی ، آموزش اپراتوری و گارانتی و خدمات پس از فروش در کوتاهترین بازه زمانی و بالاترین کیفیت انجام می پذیرد . 

 

پیمایش به بالا