دورمن اسمیت ( درمن اسمیت ) DORMAN SMIT

    شرکت بازرگانی عارف دیزل پارس افتخار ارائه محصولات با کیفیت برند دورمن اسمیت ( درمن اسمیت ) DORMAN SMITH را دارد . این محصولات شامل : انواع کلید اتوماتیک کامپکت دورمن اسمیت ، کلید مینیاتوری دورمن اسمیت ، کلید محافظ جان دورمن اسمیت ، کلید هوایی دورمن اسمیت ، کنتاکتور دورمن اسمیت ، بی متال دورمن اسمیت و خازن دورمن اسمیت می باشد .

مرکز فروش شماره 1 :
الکترو خاور نو : تهران – لاله زار جنوبی – پلاک 166
تلفن : 33936554 – 33936553 – 021
مرکز فروش و خدمات شماره 2 :
تابلو تکنیک سهیل : تهران – لاله زار جنوبی – جنب تاتر نصر – پاساژ گرند هتل – طبقه اول – پلاک 33
تلفن : 33964953 – 021

انواع کلید اتوماتیک کامپکت دورمن اسمیت ( درمن اسمیت )

     کلیدهای اتوماتیک برند دورمن اسمیت در تیپ‌های مختلف YM ،LM و YS ارائه می‌گردد. این کلیدهای رنج وسیعی از آمپراژها را شامل شده و با توجه به قدرت قطعهای مختلف و امکانات متنوعی که در اختیار مصرف کنندگان می‌گذارد، قابل استفاده در صنایع مختلف می‌باشند. این کلیدها در انواع مکانیزم عملکرد غیر قابل تنظیم، قابل تنظیم و الکترونیکی با حفاظت‌های اضافه بار، اتصال کوتاه و جریان نشتی زمین ارائه می‌گردد.

کلید اتوماتیک کامپکت دورمن اسمیت درمن گارانتی خدمات قیمتدریافت کاتالوگ

لیست قیمت


انواع کلید مینیاتوری دورمن اسمیت ( درمن اسمیت )

     کلیدهای مینیاتوری سری M برند دورمن اسمیت، رنج وسیعی از آمپراژها را شامل می­ شود. این کلیدها مطابق با استانداردهای بین المللی و با قدرت های قطع مختلف توانسته قابلیت خوبی در حفاظت از مدارهای الکتریکی به نمایش بگذارد. لوازم جانبی کلیدهای مینیاتوری شامل کنتاکتهای کمکی، کنتاکهای نشانگر خطا، شنت تریپ، رله آندر ولتاژ و تجهیزات قفل کننده می باشد .

کلید مینیاتوری دورمن اسمیت درمن گارانتی لیست قیمت نمایندگیدریافت کاتالوگ

لیست قیمت


انواع کلید محافظ جان دورمن اسمیت ( درمن اسمیت )

     با توجه به خطرات ناشی از حوادث الکتریکی، نیاز است تا ایمنی افراد را در برابر برق گرفتگی بالا برده و آتش سوزی های ناشی از مدارت الکتریکی را به حداقل رساند. کلیدهای محافظ جان طراحی شده است تا نشتی جریان در مدار را تشخیص و با قطع مدار از آسیبهای آن جلوگیری کند. کلیدهای محافظ جان سری ME برند دورمن اسمیت مطابق با استانداردهای بین المللی و با عملکرد بسیار دقیق قادر است تا پاسخگوی نیاز مشتریان عزیز باشد .

کلید محافظ جان دورمن اسمیت درمن لیست قیمت نمایندگی گارانتیدریافت کاتالوگ

لیست قیمت


انواع کلید هوایی دورمن اسمیت ( درمن اسمیت )

     کلیدهای هوایی برند دورمن اسمیت از تکنولوژی روز دنیا همراه با نوآوری بهره برده و این امکان را برای مشتریان فراهم می آورد تا بازه انتخاب متنوعی بسته به نیازشان داشته باشند. تمامی کلیدها مطابق با آخرین استاندارد بین المللی از رنج 630 تا 6300 آمپر تولید می‌شود. همچنین این کلیدها در دو نوع فیکس یا کشویی به همراه تجهیزات جانبی متنوعی ارائه می‌گردد.

کلید هوایی دورمن اسمیت دورمن نمایندگی کاتالوگ لیست قیمتدریافت کاتالوگ

لیست قیمت


انواع کنتاکتور و بی متال دورمن اسمیت ( درمن اسمیت )

     کنتاکتور و بیمتال در راه اندازی و حفاظت از بارهای الکتریکی و موتورها در مقابل آسیهای احتمالی، نقش موثری دارند. کنتاکتورهای دورمن اسمیت در تیپهای مختلف DC و AC ،مینی کنتاکتور ، ماژول کنتاکتور و …. ارائه می شود . و این امکان را فراهم آورده تا برای انواع مصرف کنندگان بکار گرفته شود. بیمتال های تولید این شرکت نیز متناسب با تیپهای مختلف کنتاکتور و در رنجهای جریانی متنوعی تولید می‌شود.

کنتاکتور و بی متال دورمن اسمیت درمن لیست قیمت گارانتی کاتالوگدریافت کاتالوگ

لیست قیمت


انواع خازن دورمن اسمیت ( درمن اسمیت )

     خازنهای تولید شده توسط دورمن اسمیت قابلیت استفاده در شرایط محیطی مختلف و سخت را دارد. خازنها با تکنولوژی روز دنیا ساخته شده و ایمنی و قابلیت اعتماد، دوام و ارائه راهکار برای اصلاح ضریب توان ویژگی این محصول است. همچنین کنتاکتورهای خازنی نیز به منظور قطع و وصل خازنها بکار گرفته می شوند در محدوده عملکردی متنوعی ارائه می‌گردد. خازنهای تولید شده توسط دورمن اسمیت قابلیت استفاده در شرایط محیطی مختلف و سخت را دارد. خازنها با تکنولوژی روز دنیا ساخته شده و ایمنی و قابلیت اعتماد، دوام و ارائه راهکار برای اصلاح ضریب توان ویژگی این محصول است. همچنین کنتاکتورهای خازنی نیز به منظور قطع و وصل خازنها بکار گرفته می شوند در محدوده عملکردی متنوعی ارائه می‌گردد.

خازن دورمن اسمیت درمن گارانتی لیست قیمت نمایندگیدریافت کاتالوگ

لیست قیمت


تماس با کارشناسان فروش

معرفی برند دورمن اسمیت :

   این برند در سال 1881 میلادی تأسیس شد . این برند در زمینه‌ی طراحی و تولید تجهیزات الکتریکی، مهندسی برق، تجهیزات تولید ، توزیع و انتقال انرژی الکتریکی فعالیت خود را در کشور انگلستان آغاز نمود. این برند در راستای پیشبرد اهداف خود که تولید محصولات الکتریکی خانگی و صنعتی است ، با تولید محصولات متنوع از جمله تجهیزات الکتریکی ، کلیدهای مینیاتوری، کلیدهای اتوماتیک ، محافظ جان، کنتاکتورها و تابلوهای برق به دنیای صنعت برق قدم گذاشت .

 

کليد هاي اتوماتيک کمپکت (بدنه تزريقي)(MCCB) :
بدنه اين نوع از کليد ها از نوع خاصي از قالبهاي تزريقي ساخته مي شود و از جمله خصوصيات آنها کوچک بودن ابعاد آنها و از معايب آنها مي توان به عدم امکان سرويس و تعمير آنها و کمتر بودن قدرت قطع آنها نسبت به کليد هاي هوايي اشاره نمود .
کليد هاي اتوماتيک تا رنج 1250 آمپر از نوع کمپکت و کليد هاي با جريان نامي بالاتر از نوع هوايي مي باشند.
مزاياي استفاده از کليد هاي اتوماتيک :
1- کليد هاي اتوماتيک پس از قطع مدار در اثر جريان زياد و يا هر عامل ديگري بلافاصله آماده بهره برداري مجدد مي باشند.
2- با کمک کنتاکتهاي فرعي که در آن تعبيه شده است مي توان وضعيت کليد را در هر حالت توسط سيگنال تعيين و در اتاق فرمان منعکس کرد .
3- ساختمان اين کليد ها به گونه اي است که اگر کليد را برروي يک مدار اتصال کوتاه شده ببنديم در ضمن عمل بسته شدن رله اضافه جريان کليد بسرعت وارد عمل شده و مدار را قطع مي کند .
استاندارد کليد هاي اتوماتيک فشار ضعيف :
1- IEC 60947-1
2- IEC 60947-2
منحني مشخصه زمان –جريان
در اكثر كليد هاي كمپكت تنظيمات جريان اتصال كوتاه (Im) بصورت ضريبي از جريان نامي (In) مي باشد ولي در برخي از موارد جريان اتصال كوتاه كليد ضريبي از جريان با تنظيمي مي باشد .
قطع كليد در اثر عبور جريان اضافه بار يا اتصال كوتاه به ترتيب بستگي به مقادير تنظيمي Ir و Im دارد و زمان قطع كليد از روي منحني مشخصه زمان – جريان كليد تعيين مي گردد .
براي تنظيم رله مغناطيسي بايد مينيمم جريان اتصال كوتاه در محل محاسبه و تنظيم رله مغناطيسي بر اساس مينيمم جريان اتصال كوتاه در محل انجام مي گيرد .
-تاثير درجه حرارت بر روي رله اضافه بار
كليه كليدهاي كمپكت معمولا براساس سفارش مشتري در 40 يا 45 درجه سانتيگراد كاليبره مي شود .
-تجهيزات جانبي قابل نصب بر روي كليدها :
1- موتور الكتريكي : به منظور شارژ (وصل ) يا دشارژ (قطع) از راه دور كليدهاي اتوماتيك از موتور الكتريكي استفاده مي شود .
2- رله شنت تريپ (Shunt Trip): اين رله هنگامي كه ولتاژ تغذيه اش مقداري بين 70 تا 110 درصد ولتاژ نامي گردد . فرمان قطع كليد را صادر مي كند يا مي توان به كمك كنتاكت كمكي عمل اين رله را براي مقاصد ديگر مانيتور نمود . اين رله ها در كليد هاي كمپكت در دو تيپ كلي براي ولتاژ dc و ac ساخته شده اند .
2- رله افت ولتاژ (Under Voltage): اين رله هنگامي كه ولتاژ تغذيه اش كوچكتر يا مساوي 70% ولتاژ نامي گردد فرمان قطع كليد را صادر مي كند . اين رله همچنين از وصل كليد در هنگام پايين بودن ولتاژ جلو گيري مي كند .
رله هاي افت ولتاژ در دو نوع uvr و uvrd ساخته شده اند و تفاوت آنها در زمان قطع مي باشد . uvr به محض افت ولتاژ از حد معين فرمان قطع را صادر مي كند ولي uvrd همين عمل را بعد از يك تاخير زماني انجام مي دهد .
3- كنتاكت هاي كمكي (AS on/off switch):
كنتاكت هاي كمكي همزمان با پلهاي اصلي كليد عمل مي كنند و همواره وضعيت قطع يا وصل كليد را در پايانه هاي خود نمايش مي دهند .
4- كنتاكت هاي كمكي (BA): كنتاكت هاي خطا در هنگام وقوع يك اضافه بار يا يك اتصال كوتاه عمل كرده و آن را در پايانه هاي خود منعكس مي نمايند .
5- واحد محدود كننده جريان (Limiter Unit): از اين واحد به منظور بالا بردن قدرت قطع كليدهاي كمپكت استفاده مي شود .
6- كشويي (Plug-in): از اين تجهيز جهت كشويي كردن كليد هاي mccb استفاده مي شود.

کلمات کلیدی :

کلید اتوماتیک کامپکت دورمن اسمیت ، کلید اتوماتیک کامپکت درمن اسمیت ، کلید مینیاتوری دورمن اسمیت ، کلید مینیاتوری درمن اسمیت ، کلید محافظ جان دورمن اسمیت ، کلید محافظ جان درمن اسمیت ، کنتاکتور دورمن اسمیت ، کنتاکتور درمن اسمیت